Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Ceny hologramy
Ceny hologramy

Oferowany przez nasz cennik jest ustalany indywidualnie i zależy od kilku zmiennych. Kluczowy wpływ na to, ile dokładnie kosztują hologramy, mają następujące czynniki:

 • planowany nakład,
 • wielkość,
 • metoda wykonania.

Hologramy - Cennik

Im większy hologram, tym wyższa cena. Z kolei wraz ze wzrostem liczby kupionych produktów stawka maleje, dlatego zachęcamy do składania dużych zamówień i stałej współpracy, w przypadku której gwarantujemy atrakcyjne upusty. Na preferencyjnych zasadach hologram w naszej firmie mogą nabyć także agencje reklamowe i drukarnie. Aby cena mogła zostać precyzyjnie ustalona, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub osobistego.

W poniższej tabeli znajdziesz orientacyjne stawki w zależności od nakładu. Jak widzisz, wraz ze wzrostem wielkości zamówienia hologram staje się tańszy. Pamiętaj, że dotyczy ona projektów w rozmiarze 20 x 20 mm albo podobnym, które zostały wykonane z zastosowaniem materiału plombowego i matrycy standardowej obejmującej wiele mechanizmów zabezpieczających. Na zaprezentowane stawki składa się również naniesienie grafiki i numeru. Składając u nas zamówienie, masz pewność, że hologramy dostępne w ofercie są nie tylko korzystne pod względem cenowym, ale również gwarantują najwyższą jakość wykonania.

cennik usług JM hologramy

W tej cenie standardowo oferujemy:


 1. Twoje bezpieczeństwo

  • kluczowa dla bezpieczeństwa produkcja folii holograficznej i dalsze wykrawanie etykiet samoprzylepnych odbywa się w Polsce. W odróżnieniu od części naszej konkurencji nie importujemy hologramów z Chin, Malezji czy Indii by w Polsce nanieść wyłącznie logo klienta. Dzięki temu minimalizujemy prawdopodobieństwo powstania nielegalnych kopii hologramów.
  • zastosowanie bezpiecznej matrycy holograficznej uniemożliwia wykonanie falsyfikatu hologramu. Zwróć uwagę, czy hologram jaki kupujesz zawiera mikroteksty, obrazy ukryte czy efekty kinematyczne. Niektóre etykiety na rynku są hologramem, ale chronią wyłącznie przed kserowaniem.
 2. Ciekawy efekt wizualny

  • możliwość wyboru tła holograficznego idealnie dopasowanego do oczekiwań odbiorcy.
  • pełen zakres personalizacji hologramu: druk, graweracja laserowa, tłoczenie holograficzne, suchy tłok. W naszej firmie masz szeroki wybór możliwości jak ma wyglądać Twój hologram.
 3. Komfort współpracy

  • nasi graficy zawsze przygotują bezpłatną wizualizację, niezależnie czy zamówisz 100 czy 1000.000 sztuk.
  • zlecenia realizujemy zawsze na czas. Możliwa dostawa nawet w 24 godziny.
  • dowolna forma płatności: przedpłata, pobranie, przelew terminowy.
 4. Wysyłka kurierem z ubezpieczeniem

  • dotyczy wszystkich nowych zamówień w kwocie powyżej 500 zł netto.
 5. Numeracja hologramu

  • na Państwa życzenie hologram może zostać zawsze ponumerowany: kolejno lub z alfanumerycznej bazy danych.
Jakie są najlepsze hologramy zabezpieczające?

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.