Strona główna  »  Druk biletów
Druk biletów

Specjalizujemy się również w druku biletów.
 
Głównie wykonujemy bilety zabezpieczone hologramem lub papierem uszlachetnionym (więcej informacji w dziale „Druki”).
 
Realizujemy m.in. :
- bilety komunikacji miejskiej – arkusze w bloczkach,
- bilety komunikacji miejskiej - rolki na papierze termicznym do automatów biletowych,
- bilety koncertowe, na inne imprezy kulturalne, okolicznościowe.
 
W zależności od przeznaczenia biletów oraz ich nakładu wykorzystujemy konkretną technologię aplikowania hologramów na bilety.
 
biletyDla mniejszych nakładów bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wykorzystanie standardowych hologramów samoprzylepnych. Hologramy standardowe o dowolnej wielkości i kształcie można spersonalizować, nanosząc w dowolnej technologii logo lub dowolny tekst i numer, a następnie przykleić na bilet.
 
Dla większych nakładów sugerowane jest zabezpieczenie biletu poprzez termiczne wgrzanie folii holograficznej w strukturę papieru. Specjalna folia, dostępna w różnych wzorach, wgrzewana jest w postaci paska lub za pomocą indywidualnej matrycy w postaci dowolnego kształtu (logo, ozdobny tekst, itp.)
 
Zabezpieczenie biletu hologramem uniemożliwia łatwe skopiowanie biletu.
 

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.