Strona główna  »  Oferta  »  Etykiety samoprzylepne
Etykiety samoprzylepne

Dostarczane przez nas etykiety samoprzylepne cechuje najwyższa jakość wykonania. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane surowce opracowane przez liderów w branży, min : Fasson, UPM Raflatac i Ritrama. 
 
Dodatkowo dostępność nowoczesnego parku technologicznego i wykwalifikowanej kadry pozwala nam zaoferować jedne z najlepszych produktów opakowaniowych na rynku, a nasza specjalizacja obejmuje:
 

Etykiety papierowe

Etykiety te są najbardziej ekonomicznym na rynku produktem. Oferujemy je w dowolnej formie kolorystycznej, z opcją lakieru ochronnego, także przystosowane do dalszego zadruku termo-transferem. Klej akrylowy lub kauczukowy w zależności od podłoża. Etykiety te mogą zostać dodatkowo spersonalizowane kodami lub innymi zmiennymi danymi. Opcjonalnie etykiety tego rodzaju mogą zostać zabezpieczone hologramem.
 

Etykiety foliowe

etykiety foliowePozwalają na wykonanie wyjątkowo estetycznej etykiety o podwyższonej trwałości. W dowolnej formie kolorystycznej i z możliwością dodatkowego uszlachetnienia. Klej i rodzaj folii dostosowane są do podłoża aplikacji. Etykiety przystosowane są do automatycznej aplikacji przy uwzględnieniu wysokich prędkości obowiązujących na linii produkcyjnej. Dostarczane z klejami permanentnymi i odlepnymi.
 

Etykiety typu sandwich

etykiety sandwichDwuwarstwowe etykiety umożliwiające manualne przeniesienie jednej z warstw w inne dowolne miejsce. Wykonywane też w wersji multi sandwich, gdzie w jednej etykiecie znajduje się kilka mniejszych, możliwych do przeklejenia do innej lokalizacji. Etykieta doskonała w akcjach lojalnościowych, a także w innych złożonych projektach.
 

Etykiety typu booklet

etykiety bookletWielowarstwowe i składane samoprzylepne etykiety pozwalające na zawarcie maksymalnej ilości informacji na minimalnej powierzchni. Doskonałe jako etykiety farmaceutyczne czy w branży spożywczej. Także jako instrukcje obsługi czy  stosowania przy produktach kierowanych na różno-języczne rynki. Technologia wykonania bookletów dostępnych  w naszej ofercie umożliwia ich wielokolorowy i obustronny zadruk.
 

Etykiety typu peel & read

etykiety peel readEtykieta warstwowa z informacjami zawartymi w odlepnej warstwie klejowej. Stanowi doskonałe narzędzie marketingowe pozwalające na nawiązanie dodatkowego kontaktu z odbiorcą naszego produktu. Gwarantujemy czytelny i wysokiej jakości zadruk zawarty od strony klejowej.
 

Etykiety typu open & close

Etykiety na bazie folii ze specjalnym filmem klejowym. Doskonałe w branży spożywczej pozwalają na wielokrotne otwarcie i zamknięcie opakowania w celu ochrony jego zawartości.
 

Etykiety Ultra Clear

Etykiety foliowe wykonane z materiału o idealnej transparentności. W połączeniu z drukiem o najwyższej rozdzielczości stanowią doskonałe rozwiązanie przy oznaczaniu dóbr luksusowych, szczególnie kosmetyków czy alkoholi.
 

Etykiety z systemem Braille’a

Etykiety na różnego rodzaju surowcach dodatkowo zadrukowane pismem punktowym w systemie Braille’a. Posiadane doświadczenie pozwala na zaproponowanie etykiet o wysokości punktów o optymalnej wysokości i dobrej transparentności.
 

Etykiety wysoko uszlachetnione

Etykiety o wyjątkowych walorach estetycznych. Wykonywane zarówno na podłożu papierowym jak i foliowym. Ciekawy efekt wizualny gwarantuje zastosowanie elementów dyfrakcyjnych, holograficznych, czy lakierów uszlachetniających.
 

Etykiety plombujące

Jesteśmy liderami w dostawie etykiet służących do plombowania, zamykania i identyfikacji produktów czy ich opakowań. Do produkcji wykorzystujemy różne surowce bazowe dostosowane do środowiska podłoża i aplikacji. Jako nieliczni gwarantujemy niepodrabialność naszych zamknięć. Zapewniamy możliwość pełnej identyfikacji i personalizacji wykonywanych etykiet plombowych.
Jakie są najlepsze hologramy zabezpieczające?

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.