Strona główna  »  Oferta  »  Hologramy naklejki  »  Hologramy Express
Hologramy Express

Specyfikacja oferty - hologramy express

 

Hologramy z numerem seryjnym są rozwiązaniem dla Klientów poszukujących ekspresowego terminu wykonania z zachowaniem najniższej ceny. Warunki te spełniamy poprzez stałą dostępność hologramu do sprzedaży i jednorazową produkcję partii na magazyn. Hologram numerowany będący w ofercie naszej firmy posiada dodatkowe atuty, jakie dotychczas nie były gwarantowane przez tego rodzaju hologramy:
 
Czas realizacji:   zlecenie złożone do godziny 14.00 jest realizowane tego samego dnia. Wysyłka firmą kurierską pozwala na wykorzystanie hologramu do Twoich potrzeb już w dniu następnym.
 
Dowolny nakład: nie ograniczamy ilości zamawianych hologramów do nakładu minimum. Hologramy są już wyprodukowane i możesz je zamówić w dowolnej ilości. Dostarczamy je jako samoprzylepne naklejki, które ulegają zniszczeniu przy próbie ponownego odklejenia.
 
Bezpieczeństwo, ciągłość i jakość produkcji:   hologramy produkowane są z matrycy wykonanej w ramach współpracy z firmą Holografia Polska S.C i wykonane są w Polsce, zgodnie ze standardem norm ISO. Sprzedaż objęta jest monitoringiem pozwalającym na bezpieczne zarządzanie hologramem. Jako nieliczni dostawcy hologramów ponumerowanych zapewniamy stały dostęp do zamawianych wzorów.
 
Wyjątkowy wzór:   nasz hologram naświetlony został zgodnie z najnowszymi trendami stosowanymi w holografii. Zawiera w sobie ciekawe wizualnie efekty kinematyczne oraz dodatkowe zabezpieczenia, takie jak linie giloszowe czy mikroteksty uzyskane w najwyższej rozdzielczości.
 
Wybór kolorów:   jako pierwsi dajemy wybór hologramu w pięciu odmianach kolorystycznych: miedzianym, srebrnym, złotym, czerwonym oraz zielonym.
 
Przykłady hologramów express

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.