Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Oferta  »  Hologramy Express
Hologramy Express

Zalety hologramów express

  • Wysyłka od ręki
  • Najniższa cena
  • Zawsze dostępne

Hologram numerowany

Hologramy z numerem seryjnym są rozwiązaniem dla Klientów poszukujących ekspresowego terminu wykonania z zachowaniem najniższej ceny. Warunki te spełniamy poprzez stałą dostępność hologramu do sprzedaży i jednorazową produkcję partii na magazyn. Hologram numerowany będący w ofercie naszej firmy posiada dodatkowe atuty, jakie dotychczas nie były gwarantowane przez tego rodzaju hologramy.

Czas realizacji: Zlecenie złożone do godziny 14.00 jest realizowane tego samego dnia. Wysyłka firmą kurierską pozwala na wykorzystanie hologramu do Twoich potrzeb już w dniu następnym.


Dowolny nakład: nie ograniczamy ilości zamawianych hologramów do nakładu minimum. Hologramy są już wyprodukowane i możesz je zamówić w dowolnej ilości. Dostarczamy je jako samoprzylepne naklejki, które ulegają zniszczeniu przy próbie ponownego odklejenia.


Bezpieczeństwo, ciągłość i jakość produkcji: hologramy produkowane są z matrycy wykonanej w ramach współpracy z firmą Holografia Polska S.C i wykonane są w Polsce, zgodnie ze standardem norm ISO. Sprzedaż objęta jest monitoringiem pozwalającym na bezpieczne zarządzanie hologramem. Jako nieliczni dostawcy hologramów ponumerowanych zapewniamy stały dostęp do zamawianych wzorów.


Wyjątkowy wzór: nasz hologram naświetlony został zgodnie z najnowszymi trendami stosowanymi w holografii. Zawiera w sobie ciekawe wizualnie efekty kinematyczne oraz dodatkowe zabezpieczenia, takie jak linie giloszowe czy mikroteksty uzyskane w najwyższej rozdzielczości.


Wybór kolorów: jako pierwsi dajemy wybór hologramu w pięciu odmianach kolorystycznych: miedzianym, srebrnym, złotym, czerwonym oraz zielonym.


Przykłady hologramów express
Jakie są najlepsze hologramy zabezpieczające?

Dlaczego warto stosować hologramy zabezpieczające?

Za pomocą hologramów zabezpieczających zmniejszysz ryzyko niepowołanego dostępu i gwarantujesz oryginalność podzespołów, produktów czy dokumentów. Ich zastosowanie daje pewność, że nikt nie naruszał zawartości, opakowania czy konstrukcji. Nowoczesna, zaawansowana technologia wykonania, że hologramy zabezpieczające są praktycznie niepodrabialne, dlatego wykorzystuje się je z myślą o ochronie ważnych dokumentów oraz wartościowych podzespołów i niewielkich urządzeń, np. elektronicznych czy elektrycznych. Są one powszechnie stosowane m.in. w smarfonach, komputerach, dowodach osobistych, na banknotach, w sprzęcie audio i wideo, na kartach kredytowych, w maszynach przemysłowych, aparaturze pomiarowej i wielu innych przedmiotach, instalacjach, układach czy obiektach.

Satysfakcjonujące działanie oferowanych produktów wynika z wykonania w technologii hologramowej, która wymaga zaangażowania zarówno wysoce zaawansowanych, specjalistycznych urządzeń, jak i doświadczonej kadry potrafiącej je odpowiednio obsługiwać. Ponieważ dysponujemy tymi oboma kluczowymi zasobami, możemy dostarczać jakościowe hologramy zabezpieczające, które spełniają dowolne wymagania klientów. Każdy etap produkcji odbywa się pod naszą kontrolą, co przekłada się na precyzję wykonania i w efekcie trwałość oraz funkcjonalność użytkowania dostarczanych wyrobów.

Hologramy gwarantują najwyższy poziom zabezpieczenia, w związku z czym korzystają z nich nawet instytucje państwowe czy wielkie firmy na całym świecie. Jako że produkujemy je we własnym zakresie, masz pewność, że są w pełni oryginalne – to nie marnej jakości podróbki ze Wschodu, ale profesjonalnie wykonane elementy zabezpieczające o najwyższej skuteczności. Mimo to są wyjątkowo łatwe w aplikacji, ponieważ polega ona wyłącznie na naklejeniu za pomocą gotowej do użytku folii samoprzylepnej.

W ramach współpracy z naszą firmą możesz zamówić dowolną liczbę produktów w najrozmaitszych formach i ze wskazanymi przez Ciebie symbolami, treściami lub grafikami. Hologramy zabezpieczające powstają z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, czego dowodem jest przyznany nam certyfikat bezpieczeństwa ISO 27001. Jeżeli zależy Ci na jakości i najwyższym poziomie ochrony, już teraz złóż zamówienie!

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.