Strona główna  »  Oferta  »  Hologramy naklejki  »  Hologramy Express
Hologramy Express

Zalety hologramów express

  • Wysyłka od ręki
  • Najniższa cena
  • Zawsze dostępne

Hologram numerowany

Hologramy z numerem seryjnym są rozwiązaniem dla Klientów poszukujących ekspresowego terminu wykonania z zachowaniem najniższej ceny. Warunki te spełniamy poprzez stałą dostępność hologramu do sprzedaży i jednorazową produkcję partii na magazyn. Hologram numerowany będący w ofercie naszej firmy posiada dodatkowe atuty, jakie dotychczas nie były gwarantowane przez tego rodzaju hologramy.

Czas realizacji: Zlecenie złożone do godziny 14.00 jest realizowane tego samego dnia. Wysyłka firmą kurierską pozwala na wykorzystanie hologramu do Twoich potrzeb już w dniu następnym.


Dowolny nakład: nie ograniczamy ilości zamawianych hologramów do nakładu minimum. Hologramy są już wyprodukowane i możesz je zamówić w dowolnej ilości. Dostarczamy je jako samoprzylepne naklejki, które ulegają zniszczeniu przy próbie ponownego odklejenia.


Bezpieczeństwo, ciągłość i jakość produkcji: hologramy produkowane są z matrycy wykonanej w ramach współpracy z firmą Holografia Polska S.C i wykonane są w Polsce, zgodnie ze standardem norm ISO. Sprzedaż objęta jest monitoringiem pozwalającym na bezpieczne zarządzanie hologramem. Jako nieliczni dostawcy hologramów ponumerowanych zapewniamy stały dostęp do zamawianych wzorów.


Wyjątkowy wzór: nasz hologram naświetlony został zgodnie z najnowszymi trendami stosowanymi w holografii. Zawiera w sobie ciekawe wizualnie efekty kinematyczne oraz dodatkowe zabezpieczenia, takie jak linie giloszowe czy mikroteksty uzyskane w najwyższej rozdzielczości.


Wybór kolorów: jako pierwsi dajemy wybór hologramu w pięciu odmianach kolorystycznych: miedzianym, srebrnym, złotym, czerwonym oraz zielonym.


Przykłady hologramów express
Jakie są najlepsze hologramy zabezpieczające?

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.