Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Oferta  »  Hologramy hot stamping
Hologramy hot stamping

W naszej szerokiej ofercie znajdują się hologramy hot-stamping, których używa się do ozdabiania i znakowania rozmaitych przedmiotów, uszlachetniania nadruków oraz ich profesjonalnego zabezpieczania. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem i zatrudniamy najlepszych pracowników, dlatego jesteśmy w stanie sprawnie zrealizować każde, nawet bardzo duże zamówienie. Ponieważ korzystamy ze specjalnej bobiniarki, możemy zająć się konfekcjonowaniem materiałów.

Folia do hot-stampingu pozwala na obróbkę na gorąco za pomocą przewodzących ciepło matryc i paneli. Dzięki temu rozwiązaniu, korzystając z naszej oferty, możesz liczyć na efektowne i estetyczne rezultaty, a do tego wyjątkową trwałość produktu oraz jego odporność na uszkodzenia. To główny powód, dla którego metoda hot stampingu cieszy obecnie bardzo dużą popularnością – to jedna z najczęściej używanych technik zdobniczych.

Szeroka gama folii do hot stampingu

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie sprawiło, że doskonale orientujemy się w potrzebach naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy bardzo rozbudowaną ofertę folii do hot stampingu. Wykonujemy ją na indywidualne zamówienie, przygotowując hologramy bazujące na grafikach dostarczanych nam przez klientów. Stosujemy różne podłoża i kleje, ale przede wszystkim zawsze trzymamy się projektów naszych zleceniodawców. Oprócz tego mamy mnóstwo gotowych, cieszących się dużą popularnością wzorów, które wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi.

Możemy się pochwalić ogromnymi możliwościami produkcyjnymi i jednocześnie troską o trzymanie się najwyższych standardów jakości, czego dowodzi, przyznany nam certyfikat ISO 9001. Już teraz zapraszamy do kontaktu i składania zamówień na folię do hot-stampingu. Niektóre modele tych produktów mamy nieustannie na magazynach, dlatego w wielu przypadkach jesteśmy w stanie ekspresowo zrealizować dostawę.

Jakie są najlepsze hologramy zabezpieczające?

 

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.