Strona główna  »  Oferta  »  Hologramy naklejki  »  Hologramy Indywidualne
Hologramy Indywidualne

Specyfikacja oferty hologramów indywidualnych

 

Hologramy tego typu wykonywane są w oparciu o indywidualny projekt graficzny opracowany wg wytycznych klienta. Ze względu na koszty przygotowalni (opracowanie graficzne, wykonanie matrycy, wdrażanie produkcji nowego wzoru) zakłada się, że opłacalność ekonomiczna tego typu realizacji jest na poziomie 100.000 sztuk. Oczywiście nie ma przeciwwskazań technologicznych do produkcji w niższych nakładach.
 
W zależności od zastosowania hologramu dopasowujemy efekty zabezpieczające lub wizualne dla maksymalnej użyteczności wzoru. Hologram wykonany w naszej firmie będzie unikatowym, dynamicznym elementem przyciągającym uwagę potencjalnego klienta. Może stanowić również zabezpieczenie niemożliwe do skopiowania i pozwalające na weryfikację oryginalności produktu.
 
  Przykłady hologramów indywidualnych
 

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.