Hologramy

Hologramy samoprzylepne i hologramy zdrapki wykonujemy standardowo na srebrnej folii samoprzylepnej typu PET o grubości 36 mikronów. Do produkcji hologramów zabezpieczających stosowana jest folia delaminacyjna (hologram ulega zniszczeniu przy próbie zerwania z podłoża).

Dla hologramów aplikowanych na podłoża trudne lub użytkowane w ekstremalnych warunkach dostosowujemy surowiec holograficzny uzyskując pełną gwarancję właściwej adhezji i trwałości.

Kształt i rozmiar hologramów jest dowolny. W naszej ofercie znajduje się ponad 100 wykrojników, co znacząco skraca termin realizacji zamówienia.

W zależności od nakładu lub przeznaczenia hologramu proponujemy ich kilka typów:

 Hologramy Personalizowane

 

Hologramy personalizowane - Specyfikacja oferty

 

Hologramy powstają na bazie bezpiecznych matryc holograficznych dzięki indywidualizacji w formie logotypu, informacji lub numeru. Informujemy, że ze względów bezpieczeństwa hologramy bez personalizacji nie są dostępne. Hologramy tego typu wykonujemy już od nakładu 100 sztuk, a czas realizacji zazwyczaj nie przekracza 2 dni.

 

W naszej ofercie dostępnych jest 13 podkładów widocznych w galerii poniżej. Wszystkie hologramy są srebrne, a na specjalne zamówienie mogą zostać wykonane na folii o innym odcieniu kolorystycznym.

 

Wzory hologramów personalizowanych

 

 

W zależności od wymagań proponujemy kilka technik personalizacji hologramów:
 
- nadruk w estetycznych kolorach, min. srebrny lub złoty metaliczny
- logotyp holograficzny - dodatkowe tłoczenie holograficzne
- demetalizacja laserowa
 
Przykłady personalizacji:
 
Przykłady personalizacji hologramów
 
 

 Hologramy Indywidualne

Specyfikacja oferty hologramów indywidualnych

 

Hologramy tego typu wykonywane są w oparciu o indywidualny projekt graficzny opracowany wg wytycznych klienta. Ze względu na koszty przygotowalni (opracowanie graficzne, wykonanie matrycy, wdrażanie produkcji nowego wzoru) zakłada się, że opłacalność ekonomiczna tego typu realizacji jest na poziomie 100.000 sztuk. Oczywiście nie ma przeciwwskazań technologicznych do produkcji w niższych nakładach.
 
W zależności od zastosowania hologramu dopasowujemy efekty zabezpieczające lub wizualne dla maksymalnej użyteczności wzoru. Hologram wykonany w naszej firmie będzie unikatowym, dynamicznym elementem przyciągającym uwagę potencjalnego klienta. Może stanowić również zabezpieczenie niemożliwe do skopiowania i pozwalające na weryfikację oryginalności produktu.
 
  Przykłady hologramów indywidualnych
 


Hologramy Express

Specyfikacja oferty - hologramy express

 

Hologramy z numerem seryjnym są rozwiązaniem dla Klientów poszukujących ekspresowego terminu wykonania z zachowaniem najniższej ceny. Warunki te spełniamy poprzez stałą dostępność hologramu do sprzedaży i jednorazową produkcję partii na magazyn. Hologram numerowany będący w ofercie naszej firmy posiada dodatkowe atuty, jakie dotychczas nie były gwarantowane przez tego rodzaju hologramy:
 
Czas realizacji:   zlecenie złożone do godziny 14.00 jest realizowane tego samego dnia. Wysyłka firmą kurierską pozwala na wykorzystanie hologramu do Twoich potrzeb już w dniu następnym.
 
Dowolny nakład: nie ograniczamy ilości zamawianych hologramów do nakładu minimum. Hologramy są już wyprodukowane i możesz je zamówić w dowolnej ilości. Dostarczamy je jako samoprzylepne naklejki, które ulegają zniszczeniu przy próbie ponownego odklejenia.
 
Bezpieczeństwo, ciągłość i jakość produkcji:   hologramy produkowane są z matrycy wykonanej w ramach współpracy z firmą Holografia Polska S.C i wykonane są w Polsce, zgodnie ze standardem norm ISO. Sprzedaż objęta jest monitoringiem pozwalającym na bezpieczne zarządzanie hologramem. Jako nieliczni dostawcy hologramów ponumerowanych zapewniamy stały dostęp do zamawianych wzorów.
 
Wyjątkowy wzór:   nasz hologram naświetlony został zgodnie z najnowszymi trendami stosowanymi w holografii. Zawiera w sobie ciekawe wizualnie efekty kinematyczne oraz dodatkowe zabezpieczenia, takie jak linie giloszowe czy mikroteksty uzyskane w najwyższej rozdzielczości.
 
Wybór kolorów:   jako pierwsi dajemy wybór hologramu w pięciu odmianach kolorystycznych: miedzianym, srebrnym, złotym, czerwonym oraz zielonym.
 
Przykłady hologramów express


Hologramy Semestralne

Specyfikacja oferty hologramy semestralne

 

Oferta skierowana jest wyłącznie do przedstawicieli  Uczelni Wyższych. Zapytania od podmiotów nie mających statutu uczelni oraz osób prywatnych nie zostaną rozpatrzone. Oferowany hologram spełnia warunki postawione w obowiązującym ROZPORZĄDZENIU MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO z dnia 2 listopada 2006 r. w sprawie dokumentacji przebiegu studiów (Dz. U. z dnia 8 grudnia 2006 r.).

 

Specyfikacja produktu:

Rozmiar: 10x9 mm

Grubość: 36 um

Rodzaj: zniszczalny

Technika wykonania: 2D/3D

 

 

Specyfikacja personalizacji:

Sposób: data w formie dd-mm-rr

Rodzaj: trwała, nieusuwalna

Technika: znakowanie laserowe

Przykład hologramów semestralnych     

 Hologramy Zdrapki

Specyfikacja hologramów zdrapek

Hologramy ZDRAPKI są rozwiązaniem unikalnym.

 

Etykiety jakie Państwu przedstawimy łączą ze sobą właściwości popularnych „zdrapek” z hologramem stanowiącym gwarancję oryginalności pochodzenia oraz estetyczne wyróżnienie produktu. Możliwości wykorzystania są w praktyce nieograniczone i uzależnione wyłącznie od potrzeb naszych klientów.

 

Hologram ZDRAPKA oferowany jest jako etykieta samoprzylepna, zniszczalna przy próbie nieuprawnionego odklejenia. Kształt i wielkość naklejki są dowolne. Jako hologram zabezpieczający umożliwiamy, w zależności od nakładu, wykonanie wzoru indywidualnego lub personalizację jednego z naszych wzorów handlowych dowolną techniką. Istotną kwestią przy dostarczanym przez nas produkcie jest wielkość nakładu minimalnego wynosząca już 100 sztuk oraz możliwość produkcji próbek, co w przypadku stosowania tradycyjnych zdrapek holograficznych jest ekonomicznie nieopłacalne.

 

Poniżej prezentujemy kilka popularnych zastosowań:

 

Identyfikacja wizualna + zawarcie informacji utajnionej

 

Przykład hologramu zdrapki

 

Zastosowanie:

- produkty markowe

- akcje promocyjne, lojalnościowe

 

Potwierdzenie oryginalności produktu + zawarcie informacji utajnionej

 

Potwierdzenie oryginalności hologramu

 

Zastosowanie:

- produkty specjalistyczne

- kody produkcyjne

- kody serwisowe

 

 

Potwierdzenie oryginalności produktu + ukrycie informacji utajnionej zawartej na produkcie

 

 

Zastosowanie:

- druki zabezpieczone niskonakładowe

- druki pre-paid niskonakładoweHologramy reklamowe

Specyfikacja oferty hologramów reklamowych

 

Etykiety tego typu stosowane są we wszystkich masowych akcjach lojalnościowych.

Hologramy możliwe do wykonania w kilku technikach, o różnych poziomoach zabezpieczenia.

 

Przykład hologramów reklamowychHologramy w ofercie specjalnej

Dajemy Państwu możliwość zakupu swojego własnego hologramu w rewelacyjnej cenie. Hologramy w ramach oferty specjalnej wykonujemy z wykorzystaniem materiałów pochodzących z  końcówek serii hologramów o kształtach nietypowych.

 

 

Czytaj więcej: Zdrapki