Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Zastosowanie  »  Hologramy plombujące, taśmy plombujące
Hologramy plombujące, taśmy plombujące

Oferowane w tej kategorii taśmy plombujące są używane przede wszystkim do zabezpieczenia rozmaitych rzeczy, w tym opakowań i kopert. Produkujemy je, korzystając z najnowocześniejszych technologii i profesjonalnych maszyn, co sprawia, że wyróżniają się wysoką jakością i estetycznym wyglądem. Doskonale nadają się do zabezpieczania np. różnego rodzaju urządzeń przed otwarciem przez niepowołane osoby. Jeśli prowadzisz sklep, poprzez takie dodatki, możesz gwarantować swoim klientom oryginalność produktów. Oprócz tego znajdują zastosowanie m.in. w firmach często nadających przesyłki z ważnymi dokumentami, które można chronić przed otwarciem estetyczną plombą.

Taśma holograficzna informuje o tym, czy opakowanie bądź jego zawartość były naruszone, uniemożliwiając jednocześnie zatuszowanie próby dostania się do środka. Podczas oderwania lub odklejenia ulega zniszczeniu, co skutkuje pojawieniem się napisu „VOID” bądź innego ustalonego przez klienta wzoru - realizujemy indywidualne zamówienia.

Wysokiej jakości taśmy plombujące

Wszystkie dostępne w naszym sklepie taśmy plombujące wyróżniają się wysoką jakością, ponieważ są wytwarzane na specjalnej, srebrnej folii PET. Mający odpowiednią grubość materiał cechuje się bardzo dobrą wytrzymałością, gwarantując odporność na przypadkowe uszkodzenia mogące wystąpić np. podczas transportu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdajemy sobie sprawę z różnorodności wymagań klientów, dlatego wychodzimy im naprzeciw i proponujemy szeroką ofertę zabezpieczeń. Korzystając z naszej oferty, możesz dowolnie modyfikować formę zamówionego produktu oraz decydować o jego rozmiarze, co pozwala na precyzyjne dostosowanie go do indywidualnych wymagań.

Zachęcamy do zakupu materiałów plombujących, ponieważ oklejone nimi rzeczy wzbudzają większe zaufanie i świadczą o ich oryginalności. Ponadto taśma holograficzna może mieć charakter marketingowy, budując pozytywny wizerunek Twojej firmy. Na jej powierzchnię możemy nanieść różnego rodzaju elementy graficzne, jak logotyp firmowy. Dzięki temu zabezpieczenie z jednej strony chroni produkt, a jednocześnie przyciąga wzrok klienta, zwiększając świadomość o marce. Oprócz tego na taśmie można umieścić spersonalizowaną numerację kodową. Zapraszamy do składania zamówień.

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.