Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Oferta  »  Hologramy naklejki  »  Hologramy reklamowe
Hologramy reklamowe

Produkowane przez naszą firmę hologramy reklamowe stosuje się przede wszystkim w celu oryginalnego oznaczenia produktów, a więc i wyróżnienia ich na tle konkurencyjnych wyrobów. To także świetny sposób na realizację akcji lojalnościowych, dzięki którym klienci mogą zbierać punkty do wydania np. na nagrody. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że dostępne w naszym asortymencie wyroby doskonale podkreślają oryginalność produktów, a do tego mogą przyciągać wzrok, czego doskonałym przykładem jest hologram indywidualny.

Hologramy reklamowe wysokiej jakości

Ponieważ sprzedajemy hologramy reklamowe mające szerokie zastosowanie w kampaniach marketingowych, dbamy o to, aby wyróżniały się atrakcyjnym wyglądem i miały istotny wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku marki. Proponowane przez nas naklejki cechują się wyjątkową estetyką, precyzją wykonania oraz świetnym odwzorowaniem kolorów, co sprawia, że są efektownym i zarazem efektywnym zabezpieczeniem.

Hologram reklamowy musi być również bardzo odporny na uszkodzenia, jak i próby jego oderwania. Odpowiednia technika zastosowana podczas produkcji pozwala nam na dostarczanie wysokojakościowych naklejek hologramowych, które są pokryte specjalnymi, wyjątkowo mocnym klejem. Funkcja, jaką spełnia hologram reklamowy, polega także na ochronie przed kopiowaniem bądź podrabianiem rozmaitych dokumentów czy wyrobów, dlatego każda próba ściągnięcia pozostawia dobrze widoczny ślad.

Hologram reklamowy

Hologramy indywidualne

Dzięki zaawansowanej technologii produkujemy również hologramy indywidualne. To bardzo popularny, często wybierany przez klientów produkt. Pozwala na jeszcze dokładniejsze ukazanie symboli oraz zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń. Warto wspomnieć również o tym, że jest ceniony także ze względu na wyjątkowo efektowny wygląd oraz duży potencjał reklamowy. Jeśli chcesz w oryginalny sposób przedstawić swoje logo czy hasło reklamowe, hologram indywidualny będzie doskonałym rozwiązaniem.

Produkcją tego typu materiałów zajmujemy się od wielu lat. Doświadczenie, nowoczesny park maszynowy i specjalistyczne materiały pozwalają nam na dostarczanie naklejek najwyższej klasy. Wytwarzamy je w wielu technologiach, dlatego możesz dostosować ich parametry techniczne, formę oraz wygląd do swoich indywidualnych wymagań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i składania zamówień.

Etykiety tego typu stosowane są we wszystkich masowych akcjach lojalnościowych. Hologramy możliwe do wykonania w kilku technikach, o różnych poziomoach zabezpieczenia.

Jakie są najlepsze hologramy zabezpieczające?

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.