Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Oferta  »  Hologramy Semestralne
Hologramy Semestralne

Specjalizujemy się w produkcji hologramów na legitymacje studenckie. Uczelnie wyższe, do których kierujemy ofertę, mogą być pewne wysokojakościowych i doskonale zabezpieczonych nalepek. Korzystając z naszych usług, otrzymuje się gwarancję profesjonalnej i kompetentnej realizacji zamówień.

Jesteśmy polską firmą, co sprawia, że płynnie i kompleksowo realizujemy wszelkie wytyczne zawarte w stosownym rozporządzeniu regulującym kwestię oznaczenia studenckich identyfikatorów. Dostępne hologramy i naklejki na legitymację są zgodne z zarządzeniami i instrukcjami dotyczącymi wzorów, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty bezpieczeństwa.

Nasze wyroby to specjalne środki zabezpieczające, których rola polega na potwierdzeniu, że osoba ją posiadająca jest aktywnym studentem danej uczelni. Naklejki ELS (Elektronicznej Legitymacji Studenckiej) wydaje się na każdy semestr. Aby wykluczyć ich nieuczciwe wykorzystanie, hologram musi zostać wykonany z zachowaniem standardów jakościowych i wysokiego poziomu ochrony. W tym celu stosuje się specjalnie opracowane techniki i oznaczenia zabezpieczające.

Hologramy semestralne – gwarancja bezpieczeństwa i autentyczności

Zgodnie z ministerialnym rozporządzeniem, naklejki na legitymacje studenckie muszą być wyposażone w oryginalny kod seryjny. Jego rozszyfrowanie pozwala na identyfikację uczelni i weryfikację oryginalności samej nalepki na legitymacji kontrolowanej osoby. Właśnie dlatego każdej z funkcjonujących szkół wyższych przyporządkowano indywidualny numer seryjny. Hologramy na legitymację studencką zawierają ponadto datę, dzięki której sprawdzana jest ważność, a także emblematy takie jak znak orła czy znak RP, czyli elementy charakterystyczne dla polskiego ustawodawstwa.

Aby zapewnić klientom pewność autentyczności i maksymalnie zniwelować ryzyko podrobienia dokumentu, szczególną uwagę przykładamy do specyfikacji naklejek studenckich. Wybierając nasze usługi, ma się gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Ciągle udoskonalane technologie pozwalają nam na tworzenie hologramów semestralnych w odpowiedniej technice znakowania laserowego oraz z zachowaniem właściwych wymiarów grubości, szerokości i długości. Produkujemy oznakowania na legitymację studencką specjalnie dla placówek edukacyjnych, takich jak uczelnie wyższe, dlatego w naszej ofercie brakuje hologramów kolekcjonerskich.

Jesteśmy liderem w swojej niższy w Polsce. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest profesjonalne wyposażenie i technologicznie wysoko zaawansowany park maszynowy. Dzięki temu możemy tworzyć hologramy semestralne oraz inne wyroby na najwyższym, światowym poziomie. Nasza firma realizuje swoje zadania już od 2006 roku – bogate doświadczenie to kolejny powód, żeby nawiązać współpracę. Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia jej szczegółów!

Zalety hologramów semestralnych

  • Zgodne z rozporządzeniem
  • Do legitymacji ELS i ELD
  • Polski producent

Hologramy na legitymacje

Oferta skierowana jest wyłącznie do przedstawicieli uczelni wyższych. Zapytania od podmiotów nie mających statutu uczelni oraz osób prywatnych nie zostaną rozpatrzone. Oferowany hologram jest zgodny z opisem i wzorem określonym w rozporządzeniu MNiSW z dnia 27 września 2018 r. w sprawie studiów (Dz. U. poz. 1668).

Specyfikacja hologramów ELS

  • Rozmiar: 10x9 mm
  • Grubość: 36 um
  • Rodzaj: zniszczalny
  • Technika wykonania: 2D/3D

Specyfikacja personalizacji:

  • Sposób: zgodny z rozporządzeniem
  • Rodzaj: trwała, nieusuwalna
  • Technika: znakowanie laserowe
Hologram ELS hologramy ELS

 

Jakie są najlepsze hologramy zabezpieczające?

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.