Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Zastosowanie  »  ID i dokumenty
ID i dokumenty

Ochrona dokumentów

Na szczęście raczej nie każdy spotkał się kiedykolwiek ze sfałszowanymi dokumentami i równie szczęśliwie nie każdy będzie miał taką wątpliwą przyjemność. Fałszerstwa zdarzają się jednak i solidna firma, wystawiając swoje dokumenty, będzie podejmowała takie działania, które pozwolą jej w jakiś sposób zabezpieczyć całą, ważną dokumentację przed przeróżnymi próbami manipulacji. Im większe jest przedsiębiorstwo i im większymi obraca pieniędzmi, tym większe jest także ryzyko, że ktoś będzie chciał w jakiś nieuczciwy sposób zgarnąć coś dla siebie. Dlatego hologram transparentny to zdecydowanie znakomity pomysł dla zabezpieczania dokumentacji, z którego każdy powinien skorzystać!

Czym jest hologram zabezpieczający?

Wszyscy wiemy, że pieniądze zostały zabezpieczone na przeróżne sposoby, by uniemożliwić fałszerzom ich dodrukowanie i podrobienie. Zostały na nich umieszczone także i specjalne hologramy zabezpieczające. W podobny sposób można ochronić ważną dokumentację przed podmienieniem – jeśli doda się na jakimś papierze specjalny hologram, a przyniesiony za jakiś czas dokument nie będzie go posiadał, wiadomo, że ktoś jest nieuczciwy. Umieszczenie podobnego zabezpieczenia zwykle odstrasza zresztą potencjalnych manipulantów, więc można zapewnić sobie większy spokój i stabilniejszy rozwój w biznesie.

Najlepsza metoda ochrony

Hologramy to najlepszy sposób na walkę z nieuczciwą konkurencją. Może z nich zresztą skorzystać każdy, ponieważ oczywiście nie tylko biznesowe dokumenty są ważne i ktoś mógłby chcieć je podrobić - dotyczy to również na przykład przepustek. Taki hologram chroni przed fałszerstwem, zaś sprawność aplikacji pozwala na szybki wzrost ochrony nawet sporej dokumentacji. Hologram chroni przed próbami manipulacji zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa, ponieważ oferta jest bardzo zróżnicowana i na pewno każdy będzie zadowolony z podjęcia współpracy. Zabezpieczenia dostępne są w wersji samoprzylepnej metalizowanej, półtransparentnej, transparentnej laminowanej i w wersji hot stamping.

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.