Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Zastosowanie  »  Identyfikacja wizualna
Identyfikacja wizualna

Hologramy to przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo w zakresie zabezpieczenia danego produktu przed podróbką. Dotyczy to nie tylko płyt, książek czy gier komputerowych, ale także biletów wstępu czy zaproszeń. Częstokroć hologramy używa się też do zabezpieczeń certyfikatów, dyplomów, kart VISA czy dokumentów pobytowych, a także, jeśli chodzi o papiery wartościowe, karty członkowskie oraz lojalnościowe lub karty kredytowe. Aplikacja hologramu na kartę odbywa się przez wgrzewanie w jej powierzchnię lub przez naklejenie. Próba usunięcia hologramu w postaci naklejki powoduje natychmiastowe samozniszczenie.

Zalety hologramów

Zaletą hologramów jest łatwa identyfikacja. Naniesienie hologramu na dany produkt pozwala na błyskawiczną identyfikację czy mamy do czynienia z przedmiotem oryginalnym, czy też podróbką. W ten sposób hologramy pełnią podwójną funkcję. Jednakowo jako element ochrony danej marki oraz jako etykiety informacyjne. Dodatkowo zastosowanie hologramów jest stosunkowo tanie, zwłaszcza jeśli porównać ich koszt do innych rozwiązań mających zapobiegać kradzieży intelektualnej i podrabianiu danych dokumentów. Samo naniesienie hologramu jest tutaj rozwiązaniem nie tylko najprostszym, ale też najtańszym i najszybszym.

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.