Strona główna  »  O nas
O nas

Szanowny Kliencie,
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabezpieczeń holograficznych. Nasze rozwiązania pozwolą skutecznie pozbyć się problemów z fałszerzami, potwierdzą Twoją wiarygodność oraz wyróżnią Twój unikalny na rynku produkt.
 
Na rynku działamy od roku 2006. Ciągłe doskonalenie technologii pozwala na opracowywanie i wdrażanie rozwiązań wychodzących naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców. Nie ogranicza nas żadna branża, jesteśmy obecni na rynku kosmetycznym, farmaceutycznym, spożywczym czy motoryzacyjnym. Dostarczamy zabezpieczenia dla instytucji administracji rządowej oraz wojska. Aktywnie współpracujemy z agencjami reklamowymi zarówno w sferze ochrony marki jak i budowy wizerunku.
 
Technologia wykonywania produktów została w pełni dostosowana do zapotrzebowania rynku. Mamy możliwość efektywnego zrealizowania zamówienia zarówno w nakładzie 100 jak i 1000.000 sztuk.
 
 
Zapraszamy do współpracy!
 

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.