Strona główna  »  Zastosowanie  »  Plomby i ochrona zawartości
Plomby i ochrona zawartości

Plomby zabezpieczające

Zabezpieczenie produktu jest kluczowym działaniem nie tylko dla samego producenta, ale też osoby posiadającej do niego prawa autorskie. Tymczasem podrabianie płyt, książek, filmów, produktów czy certyfikatów to biznes, który rocznie przynosi olbrzymie straty zarówno w kontekście finansowym, jak i też wizerunkowym. Sprzedawanie produktu podrobionego, jako oryginalnego zazwyczaj wiążę się bowiem ze spadkiem jego jakości. To dodatkowa strata dla autora oraz producenta, gdyż klient nie wiążę najczęściej obniżonej jakości z faktem podrobienia produktu i obarcza winą za ten fakt właśnie twórcę lub firmowego producenta. Efektem takiego działania jest zaniechanie przez klienta kolejnych czynności konsumenckich w zakresie zakupu towaru od twórcy, co w oczywisty sposób jest jego stratą.

Funkcje zabezpieczające

Rynek polski pełny jest ofert różnego rodzaju plomb. Rzecz w tym, że są one często ogólnie dostępne i łatwo nabyć ich zamienniki, przez co takie rozwiązanie staje się niedoskonałe. Również sam wygląd i estetyka tych plomb często pozostawia wiele do życzenia.

Nasze plomby holograficzne, tak jak hologramy zabezpieczające, wyprodukowane są z materiałów zniszczalnych, między innymi materiałów typu VOID, które ulegają zniszczeniu przy próbie ich odklejenia, przez co, bardzo dobrze pełnią funkcję zabezpieczającą, plombującą zamknięte opakowania produktów, same produkty lub certyfikaty. Równie dobrze sprawdzają się w plombowaniu obudów urządzeń czy narzędzi elektrycznych oraz w wielu innych miejscach gdzie wymagane jest zabezpieczenie plombujące.

Dodatkowe bezpieczeństwo

Holograficzne plomby zabezpieczające, które zostały wyprodukowane przy użyciu unikalnych wzorów holograficznych są rozwiązaniem, które bardzo trudno podrobić. Plomby takie mogą być również dowolnie spersonalizowane np. technologią grawerowania laserowego, co zapewnia dodatkowe zabezpieczenie. Jeżeli zależy Ci na plombach o unikatowych wzorach holograficznych zapytaj o nie naszego doradcę.

Plomby hybrydowe

W naszej ofercie proponujemy również różnego rodzaju plomby hybrydowe, których bazą mogą być takie materiały jak PE, PS, Akryl czy folia typu PET. Każdy z tych materiałów posiada inne cechy, co sprawia, że w zależności od zastosowania plomby, ich użycie może być kluczowe dla konkretnego rozwiązania. Materiały te z łatwością łączymy z hologramami o wysokim stopniu zabezpieczenia, co jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo takiego rozwiązania i zdecydowanie wpływa na poprawę jego estetyki. Każdą plombę możemy odpowiednio dostosować do pełniącej przez nią funkcji. Holograficzne plomby zabezpieczające możemy wykonać praktycznie w dowolnym kształcie czy wielkości, co zapewnia nam bardzo elastyczny park maszynowy. Chcesz wiedzieć więcej, zapytaj o nasze hologramy lub plomby hybrydowe typu Security Label czy też Holo Seal.

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.