Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Zastosowanie  »  Plomby i ochrona zawartości
Plomby i ochrona zawartości

Plomby zabezpieczające

Zabezpieczenie produktu jest kluczowym działaniem nie tylko dla samego producenta, ale też osoby posiadającej do niego prawa autorskie. Tymczasem podrabianie płyt, książek, filmów, produktów czy certyfikatów to biznes, który rocznie przynosi olbrzymie straty zarówno w kontekście finansowym, jak i też wizerunkowym. Sprzedawanie produktu podrobionego, jako oryginalnego zazwyczaj wiążę się bowiem ze spadkiem jego jakości. To dodatkowa strata dla autora oraz producenta, gdyż klient nie wiążę najczęściej obniżonej jakości z faktem podrobienia produktu i obarcza winą za ten fakt właśnie twórcę lub firmowego producenta. Efektem takiego działania jest zaniechanie przez klienta kolejnych czynności konsumenckich w zakresie zakupu towaru od twórcy, co w oczywisty sposób jest jego stratą.

Funkcje zabezpieczające

Rynek polski pełny jest ofert różnego rodzaju plomb. Rzecz w tym, że są one często ogólnie dostępne i łatwo nabyć ich zamienniki, przez co takie rozwiązanie staje się niedoskonałe. Również sam wygląd i estetyka tych plomb często pozostawia wiele do życzenia.

Nasze plomby holograficzne, tak jak hologramy zabezpieczające, wyprodukowane są z materiałów zniszczalnych, między innymi materiałów typu VOID, które ulegają zniszczeniu przy próbie ich odklejenia, przez co, bardzo dobrze pełnią funkcję zabezpieczającą, plombującą zamknięte opakowania produktów, same produkty lub certyfikaty. Równie dobrze sprawdzają się w plombowaniu obudów urządzeń czy narzędzi elektrycznych oraz w wielu innych miejscach gdzie wymagane jest zabezpieczenie plombujące.

Dodatkowe bezpieczeństwo

Holograficzne plomby zabezpieczające, które zostały wyprodukowane przy użyciu unikalnych wzorów holograficznych są rozwiązaniem, które bardzo trudno podrobić. Plomby takie mogą być również dowolnie spersonalizowane np. technologią grawerowania laserowego, co zapewnia dodatkowe zabezpieczenie. Jeżeli zależy Ci na plombach o unikatowych wzorach holograficznych zapytaj o nie naszego doradcę.

Plomby hybrydowe

W naszej ofercie proponujemy również różnego rodzaju plomby hybrydowe, których bazą mogą być takie materiały jak PE, PS, Akryl czy folia typu PET. Każdy z tych materiałów posiada inne cechy, co sprawia, że w zależności od zastosowania plomby, ich użycie może być kluczowe dla konkretnego rozwiązania. Materiały te z łatwością łączymy z hologramami o wysokim stopniu zabezpieczenia, co jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo takiego rozwiązania i zdecydowanie wpływa na poprawę jego estetyki. Każdą plombę możemy odpowiednio dostosować do pełniącej przez nią funkcji. Holograficzne plomby zabezpieczające możemy wykonać praktycznie w dowolnym kształcie czy wielkości, co zapewnia nam bardzo elastyczny park maszynowy. Chcesz wiedzieć więcej, zapytaj o nasze hologramy lub plomby hybrydowe typu Security Label czy też Holo Seal.

Plomby termokurczliwe

Kolejnym rodzajem artykułów dostępnych w naszym sklepie są plomby termokurczliwe, których zadanie również polega na zabezpieczeniu rozmaitych opakowań, obiektów i przedmiotów. Konstrukcja i technologia wykonania sprawiają, że bardzo efektywnie przylegają do powierzchni. Ich każdorazowe naruszenie jest nieodwracalne, dlatego świadczy o niepowołanym dostępie czy nieautoryzowanym otwarciu. Funkcja zabezpieczająca polega też na tym, że termokurczliwe plomby chronią przed uszkodzeniem obiektów lub ich zawartości.

Zastosowanie tych artykułów jest szerokie i obejmuje m.in. różnego rodzaju zawory, na których powszechnie nalepia się dostępne w ofercie naszej firmy plomby termokurczliwe. Cieszą się one popularnością także w przedsiębiorstwach pakujących swoje wyroby butelki, butle czy słoiki, ponieważ ich brak na nakrętce informuje o otwarciu zawartości. To szczególnie istotne w przypadku artykułów spożywczych – np. soków, dżemów, musów, konfitur i innych przetworów – które po otwarciu szybko tracą przydatność do spożycia.

ożądane właściwości tych akcesoriów zapewnia wykorzystanie folii termokurczliwej do produkcji. To ona decyduje o doskonałej wytrzymałości wynikającej z bardzo dobrej rozciągliwości i elastyczności. Materiał ten wykazuje odporność na rozdarcie, przebicia i innego rodzaju zniszczenia mechaniczne, dlatego świetnie nadaje się do transportu. Wśród licznych zalet folii termokurczliwej można wymienić także wytrzymałość na wilgoć i niewielką wagę, w związku z czym jej zastosowanie nie ma wpływu na podniesienie kosztów dostawy.

Zastosowanie oferowanych produktów obejmuje liczne branże – spożywczą, gazową, farmaceutyczną, chemiczną czy instalacyjną. Wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba skutecznego zabezpieczenia zamknięcia opakowania czy innego przedmiotu, plomby termokurczliwe są dobrym rozwiązaniem. Warto je zamawiać w naszej firmie, ponieważ dajemy pewność precyzyjnego wykonania od podstaw pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Jesteśmy jedynym w Polsce przedsiębiorstwem, które od A do Z wytwarza plomby termokurczliwe – o najwyższych standardach produkcji świadczy fakt, że naszemu zakładowi przyznano certyfikat bezpieczeństwa ISO 27001.

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.