Hologramy naklejki

Hologramy naklejki

Hologramy hot stamping

Hologramy hot stamping

Zabezpieczenia druków

Zabezpieczenia druków

Hologramy termokurczliwe

Hologramy termokurczliwe

Etykiety z hologramem

Etykiety z hologramem

Hologramy ze zdrapką

Hologramy ze zdrapką

Winiety z hologramem

Winiety z hologramem

Plomby holograficzne

Plomby holograficzne

Strona główna  »  Zastosowanie
Zastosowanie

Zastosowanie zabezpieczeń holograficznych

Oferujemy Państwu hologramy zabezpieczające, które pozwalają na zabezpieczenie różnego rodzaju dokumentów i produktów. Jest to doskonały element ochrony marki przed podrabianiem i przerabianiem. Wykonujemy dla naszych klientów wysokiej jakości hologramy w formie naklejek samoprzylepnych, etykiet czy folii holograficznych. Przygotujemy hologramy zgodnie z projektem klienta i dostosujemy zabezpieczenia do jego wymagań.

Z doświadczenia wiemy, że zabezpieczenie holograficzne można zastosować w wielu różnych branżach.

Hologramy w motoryzacji

W branży motoryzacyjnej zabezpieczenia hologramowe stosowane są w formie hologramów samoprzylepnych lub etykiet informacyjnych z hologramem. Takie rozwiązania wykorzystuje się między innymi do legalizacji różnych urządzeń pomiarowych lub zabezpieczenia opakowań oryginalnych części motoryzacyjnych lub całych zestawów naprawczych. Plomby holograficzne można stosować również do legalizacji instrumentów pomiarowych. Hologram, jako etykieta do przyklejenia, nie jest możliwy do skopiowania i można go stosować wszędzie, gdzie tylko znajdziemy miejsce na jego naklejenie.

Zabezpieczenie dokumentów hologramem

Zabezpieczenia hologramowe doskonale sprawdzają się do zabezpieczania szerokiej gamy dokumentów papierowych, druków lub plastikowych kart ID (identity card). Stosowane są przy tym hologramy samoprzylepne metalizowane lub pół-transparentne, transparentne hologramy laminujące lub hologramy typu hot stamping (wgrzewane na gorąco). Te same hologramy dobrze sprawdzą się przy zabezpieczaniu i biletów komunikacji miejskiej lub wszędzie tam, gdzie trzeba okazać bilet wstępu. Również bardzo często hologramem uwierzytelniania się bony handlowe, certyfikaty, akcje, świadectwa i inne ważne druki.

Hologramy w farmacji

Kolejną branżą, która aktywnie korzysta z zabezpieczeń holograficznych, jest farmacja. Na produkty farmaceutyczne stosowane są hologramy samoprzylepne lub hotstampingowe. Hologramy mogą zostać wgrzane w opakowanie, umieszczone na zamknięciu pudełek kartonowych lub z opakowań z tworzywa sztucznego oraz mogą być użyte jako etykiety informacyjne. Hologramy mogą też być zastosowane na zamknięcia indukcyjne. Zamknięcie indukcyjne to zabezpieczenie, które wskazują konsumentowi, że produkt nie był otwierany i został zapakowany w sterylnych warunkach.

Ochrona marki i identyfikacja wizualna

Najwyższą wartością dla każdego przedsiębiorstwa, zwłaszcza o ugruntowanej pozycji rynkowej, jest jego marka. W ramach ochrony marki zabezpieczenia holograficzne przydają się na każdym kroku – zarówno jako hologramy ochrony marki jak i etykiety informacyjne. Ochrona zawartości Plombowanie i ochrona zawartości opakowania możliwe są dzięki wykorzystaniu zarówno hologramów plombujących typu PET, jak i etykiet oraz taśm plombujących wykonanych z innych materiałów. Przy ochronie zapakowanych produktów dobrym rozwiązaniem są również kapturki i rękawy termokurczliwe.


Motoryzacja

 

ID i dokumenty

 

Farmacja

 

Ochrona marki

 

Identyfikacja wizualna

 

Plomby i ochrona zawartości

Serwis jmhologramy.pl używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies.