Ceny hologramów

Oferowany przez nas cennik jest ustalany indywidualnie i zależy od kilku zmiennych. Kluczowy wpływ na to, ile dokładnie kosztują hologramy, mają następujące czynniki:

  • nakład
  • wielkość hologramu
  • metoda wykonania / personalizacji
  • rodzaj konfekcjonowania

Hologramy – cennik

Im większy hologram, tym wyższa cena. Z kolei wraz ze wzrostem liczby kupionych produktów stawka maleje, dlatego zachęcamy do składania dużych zamówień i stałej współpracy, w przypadku której gwarantujemy atrakcyjne upusty.

Na preferencyjnych zasadach hologram w naszej firmie mogą nabyć także agencje reklamowe i drukarnie. Aby cena mogła zostać precyzyjnie ustalona, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub osobistego.

W poniższej tabeli znajdują się orientacyjne stawki w zależności od nakładu, gdzie widać, że wraz ze wzrostem wielkości zamówienia hologram staje się tańszy.

Należy pamiętać, że podane poniżej ceny dotyczą etykiet w rozmiarze 20 x 20 mm lub podobnym, które zostały wykonane z zastosowaniem materiału plombowego i matrycy standardowej, obejmującej wiele mechanizmów zabezpieczających.

Na zaprezentowane stawki składa się również personalizacja, czyli naniesienie grafiki i numeru.

Bezpieczeństwo

Oferowane hologramy zabezpieczające projektowane i produkowane są w naszym zakładzie w Polce. Nie importujemy zabezpieczeń z Chin, Malezii, czy Indii, tym samym prawdopodobieństwo falsyfikatu jest bliskie zeru.

Ciekawy efekt wizualny

Szeroka paleta oferowanych wzorów, rozmiarów i kolorów hologramów oraz różne rodzaje personalizacji, dają możliwość idealnego dopasowania wyrobu do wymogów klienta.

Komfort współpracy

Bezpłatna wizualizacja przygotowana przez nasz dział graficzny, krótki czas realizacji zamówienia, nawet w 24h oraz dowolna forma płatności, to kolejne powody do złożenia u nas zamówienia.

Personalizacja dowolna

Oferujemy kilka metod personalizacji hologramu: druk, graweracja laserowa, tłoczenie holograficzne lub suchy tłok. Oprócz grafiki takiej jak np. logotyp, na etykiecie można zamieścić również numerację, a nawet kod QR.

TANIA Wysyłka kurierem z ubezpieczeniem

Zamówienie dostarczane przesyłką kurierską zawsze zawiera ubezpieczenie.

Cennik
Nakład
Cena bez VAT
1000 sztuk

0,57 zł netto / sztuka
2000 sztuk

0,34 zł netto / sztuka
5000 sztuk

0,24 zł netto / sztuka
50 000 sztuk

0,14 zł netto / sztuka

Składając u nas zamówienie, klient ma pewność, że hologramy dostępne w ofercie są nie tylko korzystne pod względem cenowym, ale również gwarantują najwyższą jakość wykonania.

Wyróżnij swoje produkty!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabezpieczeń holograficznych.