VOUCHERY zabezpieczone hologramem

Voucher to dokument lub karta, która uprawnia do otrzymania określonej usługi, produktu lub korzyści. To także sprawdzone narzędzie marketingowe, którego zadaniem jest promocja marki i budowanie lojalności klientów.

Na rynku wyróżnia się sześć podstawowych rodzajów voucherów:
  1. VOUCHER ZAKUPOWY – wartościowy, który klient może wymienić na zniżki lub produkty w określonych sklepach lub na stronach internetowych. Taki bon często stosują duże firmy, które chcą wynagrodzić swoich pracowników, często przed świętami lub w ramach premii.
  2. VOUCHER NA USŁUGI – obejmuje różne rodzaje usług, takie jak masaże, wizyty u fryzjera, noclegi w hotelu, itp. To dobre rozwiązanie marketingowe firm, które chcą wzmocnić promocję swojej marki, czy konkretne usługi.
  3. VOUCHER DOŚWIADCZENIOWY – na określone doświadczenie, na przykład lot balonem, jazdę sportowym samochodem, kurs gotowania itp. 
  4. VOUCHER UPOMINKOWY – prezent, który obdarowany może wymienić na dowolny produkt lub usługę. Takie rozwiązanie posiada w swojej ofercie niemal każda galeria handlowa, czy zakład usługowy. 
  5. VOUCHER LOJALNOŚCIOWY – bonus dla stałych klientów, którzy zazwyczaj zbierają punkty za korzystanie z usług danej sieci.  
  6. VOUCHER PROMOCYJNY – ma na celu przyciągnięcie i skłonienie klienta do dokonania zakupów. Często w formie rabatu na wybrane produkty.

Ponieważ vouchery są dokumentami wartościowymi, zabezpiecza się je hologramem. To sprawdzony sposób na zwiększenie bezpieczeństwa i uniknięcie fałszerstwa. Dodatkowo hologram zabezpieczający to doskonałe rozwiązanie budujące zaufanie do dokumentów i promocja marki.

Holografia Polska jako producent hologramów i druków, oferuje kompleksową usługę na vouchery zabezpieczone hologramem. Klientom, którzy nie dysponują własnym projektem, proponujemy skorzystanie z usług naszego działu graficznego.

Pamiętaj, że pozytywne postrzeganie marki, zwiększa zaufanie klientów. Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat druków zabezpieczonych hologramem.

Wyróżnij swoje produkty!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabezpieczeń holograficznych.