Wydruk biletów – bezpieczeństwo i skuteczny marketing

Wydruk biletów

Co łączy różnego rodzaju bilety? To, że mają umożliwić nam ograniczenie w sposób skuteczny wstępu do danego miejsca czy na dane wydarzenie tylko do osób, które je posiadają. 

Aby więc bilet działał poprawnie, niemożliwe musi być podrobienie go. I tu właśnie z pomocą przychodzimy my! Dysponujemy technologią oraz doświadczeniem, które sprawdza się nie tylko podczas biletowanych imprez, ale także np. w transporcie zbiorowym czy przy dostępie do muzeów oraz placówek kultury.

WYDRUK BILETÓW KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ

Bilety transportu zbiorowego to specyficzna z naszej perspektywy grupa produktowa. Mają one zazwyczaj stosunkowo prostą formę niewielkiego kartonika zabezpieczonego w taki sposób, by nie można go było podrobić. Istotną rolę przy zamówieniach tego typu, odgrywa nie tylko skuteczność ich zabezpieczenia, ale też prostota weryfikacji autentyczności (czy skasowania) oraz rzecz jasna cena.

Nasze doświadczenia w tym sektorze pokazują, że warto na cały proces biletowania komunikacji publicznej patrzeć holistycznie. Jeśli przemyślimy go odpowiednio wcześniej i dobierzemy optymalne narzędzia, jesteśmy w stanie wyraźnie ograniczyć liczone całościowo koszty (uwzględniając nie tylko koszt wydruku biletu).  

Warto też mieć świadomość, że oferowane przez nas rozwiązania opierają się na hologramach projektowanych i wytwarzanych w jedynym w Polsce certyfikowanym zakładzie produkcyjnym. Współpraca z nami jest więc gwarancją nie tylko atrakcyjnych warunków finansowych, ale też najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

WYDRUK BILETÓW NA KONCERTY, SPEKTAKLE I DO OBIEKTÓW KULTURY

W przypadku biletów na wydarzenia kulturalne, imprezy rozrywkowe czy do muzeów i galerii specyfika produktu jest nieco inna. Tu jeszcze większą wagę przywiązuje się do warstwy wizualnej biletu. Staje się on nośnikiem wartości związanych z danym wydarzeniem czy miejscem. Niejednokrotnie projekt ma nie tylko wartość sentymentalną, ale wręcz artystyczną. Taki bilet staje się często obiektem zainteresowania kolekcjonerów i z czasem zyskuje jeszcze na wartości. Nic więc dziwnego, że wielu fanów gotowych jest dopłacić za możliwość otrzymania biletu kolekcjonerskiego.

Nasz zespół projektantów posiada doświadczenie w przygotowywaniu kreatywnych form biletowych, zarówno na wydarzenia o charakterze rozrywkowym, jak i kulturalnym czy edukacyjnym. Wykorzystanie technologii, takich jak hologramy, znak wodny czy farba coin reactive pozwalają na stworzenie oryginalnych biletów, które na długo zapadną w pamięć kupującym. Zamiast wylądować w koszu zostaną zabrane do ich domów i będą wzmacniać więź z miejscem czy wydarzeniem, którego dotyczą. 

Wydruk biletów Bilety na wydarzenia Wydruk biletów autobusowych

 

W JAKI SPOSÓB SPRAWDZAĆ BILETY?

Bilety podzielić można także w zależności od sposobu, w jaki weryfikowana jest ich autentyczność. W wielu przypadkach istotne może być dla nas weryfikowanie ich za pośrednictwem specjalnych urządzeń czy narzędzi elektronicznych. W innych jednak, nie chcemy inwestować w skomplikowany system i zależy nam raczej na tym, by poprawność biletu mógł potwierdzić szybko człowiek bez specjalistycznego sprzętu.

W drugim z wymienionych przypadków doskonale sprawdzą się różne formy biletów wykorzystujące w swoim projekcie hologramy. Skopiowanie biletu nic fałszerzowi nie da, a wystarczy tylko jeden rzut oka, by nawet niewprawne oko dostrzegło hologram na bilecie. 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY BILETAMI I CHCESZ POZNAĆ BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWO DOSTĘPNE MOŻLIWOŚCI?

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel odezwie się do Ciebie i odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania!

Wyróżnij swoje produkty!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabezpieczeń holograficznych.