Zdrapki – sposób na zwiększenie zaangażowania klientów… i nie tylko

zdrapki - hologramy

Obecne w naszej ofercie zdrapki najczęściej kojarzą się ludziom z konkursami. To oczywiście ważne, ale nie jedyne zastosowanie tej technologii. 

Konsumenci lubią ten dreszczyk emocji, który pojawia się w chwili, gdy zdrapują cienką warstwę farby, by zobaczyć, czy coś wygrali. Sam Totalizator Sportowy co roku wypuszcza w naszym kraju blisko 50 nowych zdrapek. W swojej działalności wykorzystują to jednak także inne firmy organizując konkursy dla swoich klientów. 

JAK PRZYGOTOWAĆ ZDRAPKĘ KONKURSOWĄ?

Prostą zdrapkę przygotować można samodzielnie. Wystarczy trochę samozaparcia… i dużo wolnego czasu. Projekt przygotować można za pomocą dowolnego edytora graficznego, wydruku dokonać na zwykłej drukarce biurowej (no może wykorzystując nieco lepszy papier), a potem pokryć odpowiednie pola zamówioną przez internet folią. 

Jeśli robimy prezent dla znajomych czy zabawę na wieczór panieński – napracujemy się, ale efekt końcowy w zupełności wystarczy. Jeśli jednak chcemy przygotować zdrapkę, która będzie wyglądała profesjonalnie, niezbędny będzie kontakt z drukarnią (i to też nie każdą). 

W naszej ofercie znajdziecie zdrapki dopasowane do potrzeb – także takie zawierające hologram, co umożliwia pójścia o dwa kroki dalej w kierunku profesjonalnego wizerunku. Istnieje możliwość takiego dopasowanie hologramów-zdrapek, byście mogli samodzielnie umieszczać je na produktach czy materiałach konkursowych, a także zamówienie już gotowych etykiet czy folderów konkursowych. 

Co istotne, mówimy o produkcie dostępnym tak naprawdę nawet dla niedużych firm, bo minimum techniczne przy zamówieniu to jedynie 100 sztuk.

ZDRAPKI Z INFORMACJAMI POUFNYMI

Nieco inną kategorię zamówień stanowią zdrapki, których celem jest ukrycie informacji poufnych. Wykorzystuje się je, by np. przekazać odbiorcy nadany mu kod PIN, kody typu prepaid czy kody serwisowe. Pierwszym czynnikiem, na który zwraca się tu uwagę jest bezpieczeństwo. Nie ma tu mowy o samodzielnym przygotowywaniu zdrapek z danymi. Warto zwrócić się o pomoc do wyspecjalizowanego podmiotu, bo tylko wtedy mamy gwarancję, że udostępniane przez Was dane będą przez cały czas odpowiednio zabezpieczone. 

Co ważne, w naszej ofercie znajdziecie hologramy-zdrapki przystosowane do przyklejenia na praktycznie każdej powierzchni (odpowiedni klej dobierany jest na podstawie informacji, na czym hologramy będą umieszczane). Każdy hologram jest też w standardzie zabezpieczany przed usunięciem. Wystarczy więc rzut oka, by stwierdzić, nie tylko, czy zabezpieczenie zostało zdrapane, ale także, czy nie podjęto próby usunięcia całego hologramu. 

CZY TO RZECZYWIŚCIE BEZPIECZNE?

Tak, zdecydowanie! Sami produkujemy nasze hologramy w polskiej fabryce. Możemy pochwalić się certyfikatami ISO 9001 i ISO 27001. Dostarczamy zabezpieczenia dla instytucji administracji rządowej, wojska czy dużych przedsiębiorstw z całej Polski i Europy. 

Decydując się na współpracę z nami możesz otrzymać produkt spełniający najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa nawet wtedy, gdy składasz tylko niewielkie zamówienie. Wierzymy bowiem, że w kwestiach bezpieczeństwa nie można iść na kompromisy i nawet najmniejszy Klient zasługuje na produkt wysokiej jakości.

JAK ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

Zacznijmy od rozmowy. Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i pomoże dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. 

Wyróżnij swoje produkty!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabezpieczeń holograficznych.